fbpx

Targowisko w okresie świątecznym

Informujemy, że w pierwszy oraz drugi dzień świąt (4-5 kwietnia) Targowisko Bakalarska będzie zamknięte. We wszystkie pozostałe dni poprzedzające Wielkanoc oraz następujące po świętach targowisko będzie normalnie otwarte 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 – 17:00.

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie targowiska. Prosimy o rygorystyczne przestrzeganie nakazu zakrywania nosa i ust maseczką oraz stosowanie bezpiecznego dystansu. Przy każdym z wejść na targowisko realizowane są pomiary temperatury oraz dostępne są dystrybutory ze środkami do dezynfekcji rąk. Dla osób chętnych mamy również bezpłatne maseczki.

Korzystając z okazji życzymy Państwu zdrowych i radosnych świąt w imieniu całego zarządu i wszystkich handlujących!

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41