HALA Bakalarska

Pierwotnie, pod adresem Bakalarska 11 funkcjonowało tylko Targowisko; i choć z racji przejęcia schedy po słynnym Stadionie Dziesięciolecia od samego początku było to miejsce kultowe, pomysł wielokierunkowego rozwoju i stworzenia czegoś wielkiego potrzebował czasu na samoistne sformułowanie.

Za ideą stworzenia Hali Bakalarskiej stoi bowiem coś znacznie więcej niż tylko miejsce. Do jej powstania doprowadzili ludzie z przeróżnych stron świata, którzy przychodzili tu mając wspólny kontekst – do pracy, na zakupy po codzienne i egzotyczne artykuły, celem zasmakowania orientalnych smaków, czy też po prostu w celach towarzyskich. Z upływem lat Warszawiacy zaczęli rozpoznawać to miejsce jako największy i autentyczny punkt łączący ze światem Wschodu.

Interesy każdego z naszych odwiedzających są różne. Wychodząc im naprzeciw, zdecydowaliśmy się poszerzyć obszary działalności i wynieść je na nowy, wyższy poziom - jednocześnie jednak zachowując autentyczność i Azjatycką duszę tego miejsca. W ten sposób, otworzyliśmy dla Państwa centrum gastronomiczne Asian Town oraz punkt terapii tlenowej Normobarię Lux – a to dopiero początek. Hala Bakalarska jest zatem żywą, stale rozwijającą się ideą łączenia całkowicie odmiennych od siebie światów poprzez unikatowe produkty i usługi.

Poznaj Halę Bakalarską!

Ponad 400 stoisk i lokali handlowo-usługowych. Moda, produkty dla domu, salony urody, manicure, spa, sklepy spożywcze oferujące świeże owoce i warzywa, trudno dostępne produkty z dalekich rynków Azji i Afryki, Normobaria oraz bary i restauracje serwujące autentyczną kuchnię Chin i Wietnamu. Zajrzyj dziś na Bakalarską!