fbpx

Normobaria lux Bakalarska

Normobaria - innowacyjna terapia tlenowa

Terapia tlenowa dla zdrowia i długowieczności

Normobaria to przełomowa terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, z większą zawartością tlenu i dwutlenku węgla, a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór. Umieszczenie organizmu w tak niecodziennych warunkach dzisiaj pozwala odblokować procesy zdrowienia. Jako jeden z Czterech Filarów Długowieczności Normobaria może stanowić klucz do długiego i zdrowego życia.

 • pozwala na szybszą regenerację
 • ogranicza pojawianie się stanów zapalnych
 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
 • wzmacnia kości, poprawia kondycję fizyczną i psychiczną organizmu
 • spowalnia procesy starzenia

Zajrzyj do nas

Poznaj naszą menadżerkę Ilonę i daj się zabrać na wirtualny spacer po przyjaznych wnętrzach Normobaria Lux. Dowiedz się więcej o nadzwyczajnych warunkach panujących we wnętrzu komory normobarycznej oraz o tym, jaki wpływ takie warunki mają na Twój organizm.

Zobacz nasze zdjęcia!

Relaks z książką albo dwie godziny wyciszenia po ciężkim dniu pracy, spotkanie z bliskimi i rodziną, zajęcia z yogi lub stretchingu, a może sen na rozkładanej dwu-osobowej kanapie w warunkach 100% stworzonych do totalnej naprawy i regeneracji organizmu? Każdy ma swój sposób na spędzanie czasu w naszej komfortowej komorze normobarycznej.

Zarezerwuj wizytę

  Aktualności

  Normosfera już otwarta

  Normosfera to nowa przestrzeń w Normobaria Lux, którą wypełnia unikalna, czysta mieszanka powietrza ze zwiększoną ilością tlenu, który odpowiada za zasilenie mięśni i komórek naszego organizmu.

  Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

  Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

  Kontakt i lokalizacja

  Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

  >> Pokaż drogę <<

  Normobaria Lux

  Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

  ul. Bakalarska 11, Warszawa
  (wejście od: ul. Podborska 6)

  Tel. 733 188 888