Przeżywaj EURO 2024 z Asian Town

Tegoroczne Mistrzostwa Europy rozpalają emocje do czerwoności. A jak nie od dziś wiadomo, oglądanie i kibicowanie smakują najlepiej w towarzystwie. Dlatego zapraszamy Was do naszego świata smaków Asian Town na wspólną degustację piłkarskich emocji.

Euro 2024 to wielkie święto piłki nożnej, które wzbudza ogromne emocje wśród kibiców nie tylko na Starym Kontynencie. Turniej gromadzi najlepsze drużyny z Europy, które rywalizują o miano mistrza kontynentu. To niepowtarzalna okazja do obserwowania zaciętych pojedynków, niesamowitych umiejętności piłkarskich i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Transmisje na dużych ekranach obejrzycie u nas m.in. w restauracjach Home Korean BBQ, HANOI GRILL, Anh 9, HP New Gen Lounge & Restaurant. Numery telefonów do rezerwacji znajdziesz w odpowiednich zakładkach na podstronie Asian Town Bakalarska.

Czy Hiszpanie potwierdzą swoją klasę? Młodzi Niemcy przywrócą blask z dawnych czasów? Czy Ronaldo udowodni, że wiek nie ma znaczenia i poprowadzi drużynę do sukcesu? A może Francuzi potwierdzą formę z Mundialu i ponownie podniosą puchar? Zabierz znajomych i razem podziwiajmy piękno futbolu w Asian Town.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa