fbpx

Asian Town Bakalarska

Nasza misja

Nie musisz jechać do Azji. Odwiedź Asian Town Bakalarska!

Bakalarska 11 w Warszawie to miejsce, gdzie bije azjatyckie serce. W barach i restauracjach Asian Town poznasz autentyczne smaki Wietnamu, Chin, Japonii i nie tylko!

Daj się porwać na kulinarną podróż! Zasmakuj w tradycyjnym azjatyckim bufecie Anami Sushi & Vietnamese Cuisine, zasiądź z przyjaciółmi do prawdziwego chińskiego kociołka huoguo, gdzie doskonale się bawiąc sami przygotujecie swoje potrawy. Spróbuj najlepszej kaczki w Warszawie, chrupiącej kanapki bánh mì, popijając aromatyczną wietnamską kawą lub herbatą bąbelkową bubble tea.

Tylko oryginalne i zawsze świeże składniki. Szefowie kuchni z wieloletnim stażem. Przepisy przekazywane rodzinnie od pokoleń, by otworzyć się na Was i zabrać Was na wspólną wyprawę do serca Wietnamu, Chin, Korei. Zadzwoń i zamów, spróbuj dań w dostawie i na wynos.

Restauracje

Oferta Asian Town Bakalarska to cztery zróżnicowane restauracje o odmiennych specjalnościach. Otwarta przestrzeń, po której możecie się poruszać swobodnie, jeden wielki food cort oraz ogródek ze stoliczkami idealny na spotkania wiosną i latem.

Hanoi Grill

Autentyczna kuchnia wietnamska w najlepszym wydaniu

>> Więcej <<

China Hotpot

Prawdziwa chińska restauracja z kociołkiem huoguo

>> Więcej <<

Anami Sushi & Vietnamese Cuisine

Wietnamski otwarty bufet oraz najlepsze sushi w mieście

>> Więcej <<

Bánh mì 3T

Chrupiąca świeżo-wypiekana kanapka bánh mì 3T oraz orzeźwiająca herbata bubble tea

>> Więcej <<

To miejsce tętni życiem!

Niezależnie czy myślisz o miejscu na lunch, weekendowym obiedzie z rodziną czy wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi, w Asian Town Bakalarska czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami. Jedyne takie miejsce, gdzie poczujesz klimat Azji i wsiąkniesz w niego bez reszty!

Anami Sushi zamknięte do odwołania

Z przykrością informujemy, że jedna z naszych restauracji Anami Sushi & Vietnamese Cuisine będzie zamknięta do odwołania. O zmianach i ewentualnym przywróceniu obsługi zamówień na wynos będziemy informowali na bieżąco.

China Hotpot znów otwarte!

Po krótkiej przerwie do regularnej obsługi zamówień powraca China Hotpot. To znaczy, że znów możecie zamawiać na wynos lub w dostawie Wasze ulubione buliony z dodatkami.

Anami Sushi znów otwarte!

Anami Sushi & Vietnamese Cuisine znów otwarte! Po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej obostrzeniami rządowymi wznawia swoją działalność Anami Sushi & Vietnamese Cuisine.