fbpx

Salony kosmetyczne znowu otwarte

W związku z odmrożeniem rządowym otwieramy ponownie nasze salony kosmetyczne i fryzjerskie. W zlokalizowanych na Targowisku Bakalarska lokalach dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa. Stanowiska są szczegółowo dezynfekowane i oddzielone ekranami pleksi. Dla zachowania bezpieczeństwa, obsługa salonów korzysta z maseczek oraz rękawiczek jednorazowych. Do sterylizacji narzędzi pomiędzy wizytami, nasze salony korzystają z autoklawu.

Jednocześnie prosimy Państwa o zachowanie szczególnych środków ostrożności: zakrywanie ust i nosa, częste dezynfekowanie rąk oraz pozostanie w domu w trakcie choroby lub przeziębienia. Przypominamy, że przy wejściu na Targowisko dostępne są bezpłatne maseczki oraz płyn do dezynfekcji.

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41