Zrelaksuj się na Dzień Kobiet z Normobarią Lux

Macie już pomysł, na uczczenie Dnia Kobiet w naprawdę wyjątkowy sposób? W Normobaria Lux mamy dla Was tego dnia wyjątkową niespodziankę!

Dzień Kobiet to idealna okazja, aby podziękować wszystkim niesamowitym kobietom w Twoim życiu. Uczcij ich siłę, determinację i piękno zabierając je do miejsca, gdzie poczują się najlepiej. Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn przez cały piątek i weekend wejdziecie nawet o 100 zł taniej!

Promocyjny cennik (do 10 marca):
2h Sesja dzienna – 50 zł (o 45 zł taniej!)
Sesja całonocna – 150 zł (o 100 zł taniej!)

W Normobaria Lux nie tylko zaznacie pełnego odprężenia, ale uruchomicie procesy naprawcze w Waszym organizmie i naładujecie baterie do działania na kolejne dni. W komorze normobarycznej panują wyjątkowe warunki: w powietrzu występuje większa zawartość tlenu i dwutlenku węgla. Dodatkowo atmosfera została wzbogacona o cząsteczkowy wodór. Umieszczenie organizmu w tak niecodziennych warunkach pozwala odblokować procesy zdrowienia: szybszą regenerację, wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny, poprawę kondycji fizycznej, psychicznej oraz spowolnienie procesów starzenia. Zwiększone aż dwukrotnie ciśnienie powoduje, że podczas 2-godzinnej sesji w przestronnej, komfortowej komorze wyjdziecie naładowani nową energią i gotowi do nowych wyzwań.

Rezerwacje na podstronie www.normobariarezerwacje.halabakalarska.pl lub telefonicznie pod numerem 733 188 888.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

>> Pokaż drogę <<

Normobaria Lux

Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

ul. Bakalarska 11, Warszawa
(wejście od: ul. Podborska 6)

Tel. 733 188 888