China Hotpot znów otwarte!

Po krótkiej przerwie do regularnej obsługi zamówień powraca China Hotpot. To znaczy, że znów możecie zamawiać na wynos lub w dostawie Wasze ulubione buliony z dodatkami.

China Hotpot to jedno z niewielu miejsc, gdzie możecie wypróbować oryginalny chiński kociołek. Historia huoguo sięga jeszcze epoki Trzech Królestw w latach 220-280, gdy gotowano w kotłach z brązu. Pierwsze restauracje oferujące wspólne gotowanie w hotpotach funkcjonowały już za czasów dynastii Północnej Song (960-1127).

Hotpot dziś to nie tylko unikalny, świeży smak, ale też doskonały sposób na spędzenie czasu ze znajomymi i przyjaciółmi, szansa na eksperymentowanie z metodą przygotowania i łączenia smaków.

Wprost nie możemy doczekać się, kiedy znów będziemy mogli otworzyć nasze restauracje dla Was i zaprosić Was do wspólnego ucztowania przy naszych hotpotach. Tymczasem wspierajcie gastro i zamawiajcie na wynos Wasze ulubione talerzyki, pierogi wonton, chińskie burgery i makarony z bulionem.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa