fbpx

China Hotpot znów otwarte!

Po krótkiej przerwie do regularnej obsługi zamówień powraca China Hotpot. To znaczy, że znów możecie zamawiać na wynos lub w dostawie Wasze ulubione buliony z dodatkami.

China Hotpot to jedno z niewielu miejsc, gdzie możecie wypróbować oryginalny chiński kociołek. Historia huoguo sięga jeszcze epoki Trzech Królestw w latach 220-280, gdy gotowano w kotłach z brązu. Pierwsze restauracje oferujące wspólne gotowanie w hotpotach funkcjonowały już za czasów dynastii Północnej Song (960-1127).

Hotpot dziś to nie tylko unikalny, świeży smak, ale też doskonały sposób na spędzenie czasu ze znajomymi i przyjaciółmi, szansa na eksperymentowanie z metodą przygotowania i łączenia smaków.

Wprost nie możemy doczekać się, kiedy znów będziemy mogli otworzyć nasze restauracje dla Was i zaprosić Was do wspólnego ucztowania przy naszych hotpotach. Tymczasem wspierajcie gastro i zamawiajcie na wynos Wasze ulubione talerzyki, pierogi wonton, chińskie burgery i makarony z bulionem.

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa