fbpx

Bezpieczeństwo w komorze normobarycznej (COVID-19)

W Normobarii Lux bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Do komory normobarycznej przychodzimy, by wzmocnić nasz organizm, dotlenić komórki, poprawić kondycję w tych ciężkich i niepewnych czasach. Chcemy zapewnić najwyższy poziom sterylności miejsca, które odwiedzacie ze swoimi dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi, dlatego pomieszczenia Normobarii wyposażyliśmy w zaawansowane lampy bakterio i wirusobójcze typu UV-C – takie same, jakie możecie spotkać w gabinetach lekarskich, placówkach medycznych czy na salach operacyjnych. Sprzęt ten pozwala nam na całkowite wykluczenie drobnoustrojów pomiędzy wizytami w komorze chroniąc m.in. przed COVID-19.

Nasze urządzenia w postaci jonizatorów czy generatora plazmy dostarczają do powietrza olbrzymią i stabilną dawkę prozdrowotnych jonów ujemnych tzw. „witamin powietrza”. Terapia jonami ujemnymi prowadzi w sposób bezpośredni do wzmocnienia układu immunologicznego i żywotności komórek. Na każdą chorą komórkę, niezależnie czy jest to komórka nowotworowa, bakteryjna, wirusowa, czy alergizująca, jony ujemne działają w taki sposób, ze ich powierzchnia zostaje naładowana – oblepiona klastrami jonów ujemnych, które neutralizują jej zdolność do funkcjonowania i czynienia szkód w naszym organizmie. Dzięki Systemowi Jonizacji oddychamy naprawdę czystym powietrzem bez grzybów, wirusów, pleśni i patogenów.

Oprócz powyższych stosujemy także inne środki bezpieczeństwa, jak np. dezynfekcję komory za pomocą srebra, by zagwarantować Wam najwyższy standard bezpieczeństwa. Zadbaj o swój organizm, wzmocnij płuca podczas sesji tlenowych w Normobarii Lux.

Zadzwoń i umów siebie i bliskich na wizytę w komorze normobarycznej już dziś!

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

>> Pokaż drogę <<

Normobaria Lux

Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

ul. Bakalarska 11, Warszawa
(wejście od: ul. Podborska 6)

Tel. 733 188 888