Bezpieczeństwo w komorze normobarycznej (COVID-19)

W Normobarii Lux bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Do komory normobarycznej przychodzimy, by wzmocnić nasz organizm, dotlenić komórki, poprawić kondycję w tych ciężkich i niepewnych czasach. Chcemy zapewnić najwyższy poziom sterylności miejsca, które odwiedzacie ze swoimi dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi, dlatego pomieszczenia Normobarii wyposażyliśmy w zaawansowane lampy bakterio i wirusobójcze typu UV-C – takie same, jakie możecie spotkać w gabinetach lekarskich, placówkach medycznych czy na salach operacyjnych. Sprzęt ten pozwala nam na całkowite wykluczenie drobnoustrojów pomiędzy wizytami w komorze chroniąc m.in. przed COVID-19.

Nasze urządzenia w postaci jonizatorów czy generatora plazmy dostarczają do powietrza olbrzymią i stabilną dawkę prozdrowotnych jonów ujemnych tzw. „witamin powietrza”. Terapia jonami ujemnymi prowadzi w sposób bezpośredni do wzmocnienia układu immunologicznego i żywotności komórek. Na każdą chorą komórkę, niezależnie czy jest to komórka nowotworowa, bakteryjna, wirusowa, czy alergizująca, jony ujemne działają w taki sposób, ze ich powierzchnia zostaje naładowana – oblepiona klastrami jonów ujemnych, które neutralizują jej zdolność do funkcjonowania i czynienia szkód w naszym organizmie. Dzięki Systemowi Jonizacji oddychamy naprawdę czystym powietrzem bez grzybów, wirusów, pleśni i patogenów.

Oprócz powyższych stosujemy także inne środki bezpieczeństwa, jak np. dezynfekcję komory za pomocą srebra, by zagwarantować Wam najwyższy standard bezpieczeństwa. Zadbaj o swój organizm, wzmocnij płuca podczas sesji tlenowych w Normobarii Lux.

Zadzwoń i umów siebie i bliskich na wizytę w komorze normobarycznej już dziś!

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

>> Pokaż drogę <<

Normobaria Lux

Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

ul. Bakalarska 11, Warszawa
(wejście od: ul. Podborska 6)

Tel. 733 188 888