fbpx

Targowisko wciąż otwarte 7 dni w tygodniu

W związku z pojawiającymi się ostatnio pytaniami i wątpliwościami, informujemy wszystkich że Targowisko Bakalarska jest niezmiennie czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00 – 17:00. Wprowadzone z dniem 15 marca na terenie województwa Mazowieckiego obostrzenia nie dotyczą targowisk i bazarów.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim klientom i pracownikom, prowadzimy bezdotykowy pomiar temperatury na wszystkich wejściach na teren Targowiska. Dla wchodzących są również udostępnione dystrybutory ze środkiem do dezynfekcji rąk. Na terenie targowisko obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Wszystkich klientów prosimy uprzejmie o zastosowanie się do obowiązujących zasad zachowania dystansu.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do bezpieczniejszej formy zakupów pod gołym niebem. Naturalna „klimatyzacja” targowiska zapewnia ciągłą cyrkulację powietrza, przez co potencjalne stężenie wirusów w przestrzeni jest znacznie mniejsze niż w przypadku zamkniętych pomieszczeń.

Obecne na terenie Targowiska salony kosmetyczne stosują się do wszelkich obecnych zaleceń sanitarnych. W wykorzystaniu są ekrany plexi oraz zaawansowane maszyny do dezynfekcji przyborów, w tym autoklaw. W wybranych lokalach stosujemy również lampy UV wykorzystywane na codzień w gabinetach lekarskich i szpitalach, do całkowitego niszczenia wirusów i bakterii pomiędzy wizytami klientów.

Poinformuj znajomych i bliskich o środkach bezpieczeństwa, które stosujemy w ramach Targowiska. Pozostańmy razem – zdrowi i ostrożni.

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41