Targowisko wciąż otwarte 7 dni w tygodniu

W związku z pojawiającymi się ostatnio pytaniami i wątpliwościami, informujemy wszystkich że Targowisko Bakalarska jest niezmiennie czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00 – 17:00. Wprowadzone z dniem 15 marca na terenie województwa Mazowieckiego obostrzenia nie dotyczą targowisk i bazarów.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim klientom i pracownikom, prowadzimy bezdotykowy pomiar temperatury na wszystkich wejściach na teren Targowiska. Dla wchodzących są również udostępnione dystrybutory ze środkiem do dezynfekcji rąk. Na terenie targowisko obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Wszystkich klientów prosimy uprzejmie o zastosowanie się do obowiązujących zasad zachowania dystansu.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do bezpieczniejszej formy zakupów pod gołym niebem. Naturalna „klimatyzacja” targowiska zapewnia ciągłą cyrkulację powietrza, przez co potencjalne stężenie wirusów w przestrzeni jest znacznie mniejsze niż w przypadku zamkniętych pomieszczeń.

Obecne na terenie Targowiska salony kosmetyczne stosują się do wszelkich obecnych zaleceń sanitarnych. W wykorzystaniu są ekrany plexi oraz zaawansowane maszyny do dezynfekcji przyborów, w tym autoklaw. W wybranych lokalach stosujemy również lampy UV wykorzystywane na codzień w gabinetach lekarskich i szpitalach, do całkowitego niszczenia wirusów i bakterii pomiędzy wizytami klientów.

Poinformuj znajomych i bliskich o środkach bezpieczeństwa, które stosujemy w ramach Targowiska. Pozostańmy razem – zdrowi i ostrożni.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41