Świąteczne zakupy na Bakalarskiej

Ostatnie dni szaleństwa zakupowego przed nami. Choć inflacja nie rozpieszcza i skutecznie ogranicza możliwości portfela przeciętnego Warszawiaka, mamy patent, jak sobie z tym radzić. Zamiast przepełnionych galerii, znajdź wymarzony, oryginalny prezent na Targowisku Bakalarska. Nasze stoiska są czynne cały tydzień z 24 grudnia włącznie!

Na Targowisku znajdziesz idealny prezent na każde hobby, zabawki, produkty AGD. To też świetny kierunek, by na rodzinnej wigilii wyglądać wystrzałowo – na Bakalarskiej działa kilkadziesiąt wyspecjalizowanych salonów fryzjerskich, manicure itp. Przy okazji na targu wynajdziecie stylowy ciepły sweter i ocieplane buty, z którymi żadna pogoda Was nie zaskoczy. Jeśli wciąż zwlekacie z ubraniem choinki, powieszeniem świątecznych skarpet, Targowisko Bakalarska to miejsce, które może poszczycić się bardzo szerokim asortymentem ozdób świątecznych, światełek, łańcuchów itp.

Jeśli zakupy Was wycieńczą, koniecznie zajrzyjcie do naszego kompleksu restauracyjnego Asian Town Bakalarska i wrzućcie coś na ruszt lub do gorącego naczynia hotpot. Spróbujcie legendarnej, jednej z najlepszych w Polsce zupy Pho oraz zregenerujcie się w komorze tlenowej Normobaria Lux.

W imieniu całego zespołu życzymy Wam ciepłych, radosnych świąt w gronie najbliższych!

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41