Robert Makłowicz odwiedził Asian Town Bakalarska

Czy wiecie, że jeden z najbardziej popularnych Polaków, autorytet kulinarny i bohater internetów Robert Makłowicz odwiedził z kamerą Asian Town Bakalarska? Podczas wizyty Pan Robert zwiedził najciekawsze zakątki naszego centrum gastronomicznego oraz sąsiadujące targowisko robiąc dłuższe przystanki przy stoiskach i straganach z owocami i warzywami importowanymi bezpośrednio z Azji.

Wśród odwiedzonych lokali gastronomicznych znalazły się między innymi restauracje Anh 9, Hanoi Grill oraz Banh Mi 3T. Jak poszła wizyta możecie ocenić po zdjęciach, a cały materiał już niebawem zobaczycie na oficjalnym kanale YouTube prowadzonym przez sławnego podróżnika i eksperta kulinarnego. Premiera odcinka planowana jest w styczniu. Jeśli nie chcecie przeoczyć informacji o dacie premiery, koniecznie śledźcie naszą stronę internetową i sociale.

Robert Makłowicz to jeden z najbardziej popularnych i lubianych celebrytów zajmujących się tematyką kulinarną w Polsce. Jego kariera medialna wystrzeliła w latach dzięki telewizyjnej serii „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” emitowanego na antenie Telewizji Polskiej w latach 1998-2008. Nadzwyczajna erudycja, wiedza i charyzma w połączeniu ze skłonnością do żartów, zabawy formułą programu dały Panu Robertowi statut jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego show-biznesu. Najnowsze odcinki programów z udziałem Roberta Makłowicza można śledzić na jego własnym kanale YouTube.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41