fbpx

Nowe restauracje Asian Town

Do przestrzeni Asian Town Bakalarska dołączają dwie nowe, fantastyczne restauracje: Minana oferująca autentyczną kuchnię ulic Vietnamu i Tajlandii oraz Home BBQ jako pierwsza proponująca oryginalny koreański grill Gogigui.

Gogigui to bardzo popularny w Azji i charakterystyczny dla Korei sposób serwowania i przyrządzania jedzenia. W Home BBQ będziecie mieli jedyną w swoim rodzaju okazję sprawdzenia się w roli kucharzy samodzielnie łącząc składniki, mieszając smaki na ruszcie osadzonego w centrum stołu grilla. To doskonały wybór na spotkanie ze znajomymi i rodziną.

Minana z kolei to oryginalny street food przeniesiony prosto z ulic Hanoi i Bangkoku. Codziennie inne menu składające się z autentycznych potraw i składników. Spróbuj wietnamskiego odpowiednika pancake Bánh Xèo i ugaś pragnienie szklanką wyciskanego na miejscu soku z trzciny cukrowej.

Wpadnij do nas jeszcze w tym tygodniu!

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa