fbpx

Normobaria w okresie świątecznym

Pędzimy poinformować, że w okresie świątecznym od 3 do 5 kwietnia Normobaria Lux będzie nieczynna. Po naładowaniu baterii przy świątecznych stołach, w gronie najbliższych możecie wrócić do nas zapewniając dopływ nowej energii Waszym organizmom w komorze normobarycznej. Od 6 kwietnia jesteśmy znów otwarci 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!

Korzystając z okazji wszystkim naszym drogim Gościom i Przyjaciołom Normobaria Lux pragniemy życzyć zdrowia i spokoju. Niech ten wyjątkowy czas będzie wypełniony uśmiechem, radosną atmosferą, pozytywną energią oraz wiosennym słońcem. Do zobaczenia po Świętach!

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

>> Pokaż drogę <<

Normobaria Lux

Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

ul. Bakalarska 11, Warszawa
(wejście od: ul. Podborska 6)

Tel. 733 188 888