Asian Town w okresie świątecznym

W związku ze świętami wielkanocnymi czas pracy niektórych restauracji działających na terenie Asian Town Bakalarska ulegnie zmianie. W pierwszy i drugi dzień świąt niedostępne będą restauracje Hanoi Grill i Anami Sushi & Vietnamese Cuisine. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów chińskiej i wietnamskiej kuchni będzie to, że restauracje China Hotpot oraz Banh Mi 3T pozostają cały czas otwarte w pełnym wymiarze godzinowym, wliczając w to Wielkanoc i drugi dzień świąt. Jeśli więc chcielibyście uczcić Lany Poniedziałek mocząc swoje ulubione danie w pysznym bulionie kociołka huoguo lub schłodzić się kubkiem orzeźwiającego bubble tea, jak najbardziej macie ku temu sposobność!

Korzystając z okazji w imieniu całego zespołu Asian Town Bakalarska i naszych restauratorów chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze szczęśliwych i radosnych świąt. Dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi!

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa