fbpx

Asian Town w okresie świątecznym

W związku ze świętami wielkanocnymi czas pracy niektórych restauracji działających na terenie Asian Town Bakalarska ulegnie zmianie. W pierwszy i drugi dzień świąt niedostępne będą restauracje Hanoi Grill i Anami Sushi & Vietnamese Cuisine. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów chińskiej i wietnamskiej kuchni będzie to, że restauracje China Hotpot oraz Banh Mi 3T pozostają cały czas otwarte w pełnym wymiarze godzinowym, wliczając w to Wielkanoc i drugi dzień świąt. Jeśli więc chcielibyście uczcić Lany Poniedziałek mocząc swoje ulubione danie w pysznym bulionie kociołka huoguo lub schłodzić się kubkiem orzeźwiającego bubble tea, jak najbardziej macie ku temu sposobność!

Korzystając z okazji w imieniu całego zespołu Asian Town Bakalarska i naszych restauratorów chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze szczęśliwych i radosnych świąt. Dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi!

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa