Świętujemy 1. urodziny Normobaria Lux

Normobaria Lux ma już jeden rok! 🤩🎂🥂🎉🥳 Z tej okazji mamy dla Was garść niespodzianek i promocji. Chcemy w ten sposób podziękować Wam za wszystkie wspólne miesiące. Byliście z nami na dobre i na złe, wspieraliście nas, rekomendowaliście przyjaciołom i znajomym. Pragniemy się Wam za to odpłacić, a zaczynamy od obniżenia cen.

PROMOCJA CENOWA

Od 12 do 22 listopada 2021 wprowadzamy promocyjny cennik sesji terapii tlenowych w komorze normobarycznej. Karnety zakupione w tym okresie będą ważne przez rok.

Oferta Normobaria:
👉 sesja 2h – 100 PLN
👉 10 x sesja 2h – 800 PLN
👉 4 x sesja całonocna – 1 000 PLN

Oferta senior & junior:
👉 sesja 2h – 80 PLN
👉 10 x sesja 2h – 600 PLN
👉 4 x sesja całonocna – 800 PLN

BEZPŁATNE SESJE

Dla wszystkich, którzy nie zetknęli się jeszcze z normobarią lub nie mieli okazji przetestować jej na własnej skórze, przygotowaliśmy dwie specjalne dwugodzinne sesje we wtorek:

📅 wtorek, 16 listopada, godz. 11:00
📅 wtorek, 16 listopada, godz. 19:00

Możecie na nie przyjść po wcześniejszym zapisaniu się poprzez naszą recepcję: ☎️ 733 188 888. Jeśli jesteście już naszymi klientami, ale przyprowadzicie z sobą nowych gości – również możecie wpaść. 😉 Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

WYKŁADY I WARSZTATY

Celebrując nasz pierwszy rok razem chcemy też podzielić się z Wami nową wiedzą, która pomoże Wam w pracy nad własnym zdrowiem i samopoczuciem. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na zorganizowanie trzech spotkań w weekend 20-21 listopada.

🎓 „Viofor – rehabilitacja z wykorzystaniem pola magnetycznego”

📅 sobota, godz. 11:00
📅 niedziela, godz. 11:00

Jak radzić sobie z bólem i wspomóc rehabilitację z wykorzystaniem impulsowego pola magnetycznego oraz światła LED. Dowiedz się, w przypadku jakich problemów i dolegliwości nowe technologie mają zastosowanie. Po wykładzie możliwość skorzystania z konsultacji oraz opracowania indywidualnego planu rehabilitacji z wykorzystaniem narzędzi @Viofor.

🎓 „Efektywni w zdrowiu – jak mentalnie uczestniczyć w powrocie do równowagi”

📅 niedziela, godz. 15:00

Odkryj tajniki medytacji z Katarzyną Hajdugą! Jak emocje i myśli wspierają lub blokują nasz proces zdrowienia czy radzenia sobie z „niewygodą”? Jak aktywnie uczestniczyć w powrocie do równowagi? Czy na pewno wiesz, że masz wpływ? Wykład połączony z częścią warsztatową dla osób, które weszły lub wchodzą w proces regeneracji lub zdrowienia.

Udział w wykładach i warsztatach możliwy wyłącznie pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji pod numerem: ☎️ 733 188 888

KONKURSY I NIESPODZIANKI

Na tym atrakcje się nie kończą! Czeka Was cały tydzień niespodzianek, więc jak najszybciej rezerwujcie swoją wizytę w Normobaria Lux w dniach 12-22 listopada. Informacje o wydarzeniach możecie też śledzić w evencie na Facebooku: 📅 https://www.facebook.com/events/204563658540257/

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

>> Pokaż drogę <<

Normobaria Lux

Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

ul. Bakalarska 11, Warszawa
(wejście od: ul. Podborska 6)

Tel. 733 188 888