Spotkanie z dr Jackiem Wikarskim

Co łączy biorezonans, akupunkturę, witaminy powietrza i normobarię?

Jak wielu z Was mogło się dotychczas przekonać, zapewne procesy samozdrowienia na poziomie regulacyjnym organizmów żywych, ale nie tylko! O nowych, fascynujących metodach medycyny naturalnej opowie nam Doktor Akupunktury Jacek Wikarski.

Podczas spotkania 22 stycznia dowiecie się, jak biorezonans i akupunktura są blisko spokrewnione. Jak witaminy powietrza w atmosferze normobarycznej wpływają na twój organizm i dlaczego jest to takie ważne.

Jak uczy stare porzekadło: lepiej zapobiegać niż leczyć. Obserwując niewielkie dolegliwości powinniśmy reagować jak najszybciej. Dlatego podczas spotkania otrzymacie solidną wiedzę o procesach regeneracyjnych organizmów żywych, czyli samoistnej naturalnej naprawy tkanek oraz o procesach degeneracyjnych, czyli samoistnej destrukcji i uszkadzania się tkanek. Dowiecie się także, z czego biorą się stany zapalne oraz jak pasożyty ingerują w nasz układ odpornościowy.

Bądźcie z nami 22 stycznia. Początek wykładu o godz. 15:00.
Rezerwacje dostępne pod numerem telefonu: 733 188 888.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Normobaria Lux stanowi integralną część kompleksu Hala Bakalarska. Wejście do Normobarii ulokowane jest od strony Urzędu Dzielnicy Włochy. Możliwy dojazd od strony ul. Podborskiej.

>> Pokaż drogę <<

Normobaria Lux

Otwarte 24h / 7 dni w tygodniu

ul. Bakalarska 11, Warszawa
(wejście od: ul. Podborska 6)

Tel. 733 188 888