Klientki Targowiska Bakalarska

Dzień Dobry TVN odwiedza Bakalarską

Z początkiem maja Targowisko Bakalarska i Asian Town odwiedził z kamerami TVN. Reporter Bartek Dajnowski miał okazję przekonać się, jak w 2024 roku wyglądają zakupy na spadkobiercy Jarmarku Europa, odwiedzić salony piękności, manicure, spróbować ciast legendarnej curkierni Tienhoa, oraz skosztować dań oryginalnych restauracji Asian Town.

– To miejsce jest unikatowe zarówno w skali Warszawy jak i całej Polski. Ale wszystko dlatego, że poprzednik Baklarskiej też był wyjątkowy i niepowtarzalny – słyszymy w pierwszych minutach materiału. Prowadzący przypomina historię Targowiska jako kontynuatora tradycji Jarmarku Europa z legendarnego kiedyś Stadionu X-lecia.

Z biegiem lat zmienia się też oblicze targowiska, choć nie zmienia się niepowtarzalny klimat zakupów z nieprzebraną liczbą asortymentu do wyboru.

– Koleżanka wpadła do mnie ze Śląska i postanowiłam jej pokazać Bakalarską. Nie bywam tu często, ale jest to rzeczywiście takie miejsce w Warszawie, które jest wyjątkowe. Chyba nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce – zachwala zaczepiona przez reportera dziewczyna.

Bakalarska to jednak nie tylko zakupy. Furorę robią salony piękności z opanowaną do perfekcji szkołą manicure. W tym Wietnamki i Koreanki zdają się wyprzedzać branże na każdym polu.

– W internecie pokazuję zdjęcie specjalistce i później wszystko same robią – zachwala jedna z właśnie obsługiwanych klientek.

Właściciel restauracji China Hotpot w Asian Town Bakalarska

Po uczcie dla ciała przychodzi pora na ucztę dla kubków smakowych. Daleko nie musimy szukać. – W tym miejscu jest już kilkanaście miejsc ze znakomitymi ocenami w Google – zauważa reporter pokazując kolejkęi ustawającą się przed wejściem do China Hotpot, jednej z najbardziej rozpoznawalnych restauracji Asian Town Bakalarska.

– Jest to forma jedzenia, znam je doskonale z Chin. (…) Wracamy tu ciągle i jednak jest to najbardziej zbliżone takiemu prawdziwemu chińskiemu smakowi – przyznaje jedna z gościń.

Cały materiał możecie obejrzeć bezpośrednio na stronie internetowej serwisu Dzień Dobry TVN pod poniższym linkiem.

Podobne artykuły

Kontakt i lokalizacja

Targowisko Bakalarska jest zlokalizowane jest u zbiegu Alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej. Jest to doskonała lokalizacja, w odległości zaledwie 5 km od Centrum Warszawy.

>> Pokaż drogę <<

Hala Bakalarska

Godziny: 06:00 - 17:00

ul. Bakalarska 11
02-212 Warszawa

Tel. (22) 846 07 34, (22) 846 51 79

Fax. (22) 868 05 41