fbpx

Anami Sushi znów otwarte!

Anami Sushi & Vietnamese Cuisine znów otwarte! Po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej obostrzeniami rządowymi wznawia swoją działalność Anami Sushi & Vietnamese Cuisine. Restauracja usytuowana na rogu Asian Town Bakalarska u zbiegu ulic Bakalarskiej i Borsuczej będzie serwować ulubione smakołyki kuchni wietnamskiej oraz sushi w dostawie oraz na wynos. Możecie już szykować swoje kubki smakowe na spotkanie z przepysznym sashimi, łososiem, tuńczykiem, krewetkami, kawiorem, uformowanymi w łechcące podniebienie nigiri, futomaki, a także gorące udony, pad thai czy klasyki kuchni wietnamskiej, które możecie pamiętać z ich nieodżałowanego bufetu. Ponowne otwarcie już w ten weekend! Szczegółowych informacji wypatrujcie na profilu https://www.facebook.com/Anami-Sushi-Vietnamese-Cuisine-111374200477479/ oraz na oficjalnych kanałach Asian Town Bakalarska!

Podobne artykuły

Trening oddechowy z Maciejem Szyszką w Normobarii

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów normobarii na trening oddechowy, który poprowadzi dla nas Maciej Szyszka dyplomowany instruktor samoobrony, trener Wing Tsun Kung Fu, wyspecjalizowany masażysta, zgłębiający tajniki technik oddechowych Wima Hofa (Ice Man).

Kontakt i lokalizacja

Asian Town ulokowane jest w zachodnim skrzydle Hali Bakalarskiej. Główne wejście znajduje się od strony ulicy Bakalarskiej, z kolei indywidualne wejścia do poszczególnych restauracji dostępne są od strony ulicy Borsuczej.

>> Pokaż drogę <<

Asian Town Bakalarska

Godziny: 11:00 - 21:00

ul. Bakalarska 11, Warszawa