Hala Bakalarska Asian Street Food to zupełnie bezprecedensowe miejsce na gastronomicznej mapie kraju. Kilkanaście restauracji serwujących oryginalne potrawy z różnych zakątków świata pod jednym dachem to świetna opcja na lunch z najbliższymi, jak i piątkowy wieczór z przyjaciółmi.

W Hali Bakalarskiej spróbujemy zarówno specjałów serwowanych na ulicach Tajlandii, Wietnamu, Indii, jak i oryginalnego japońskiego sushi. Atutem ma być dostęp do oryginalnych składników importowanych z Azji, dostępnych również na sąsiednim Targowisku Bakalarska.

Poza zupełnie nowymi doznaniami smakowymi Hala Bakalarska ma oferować przestrzeń do rozrywki i spotkań ze znajomymi. W tygodniu będzie można napić się piwa i skosztować lokalnych specjałów alkoholowych, w weekendy odbywać się będą festiwale tematyczne.

Wielkie otwarcie Hali Bakalarska już tego lata. Dokładna data już wkrótce!

Czym jest street food?

Czym jest street food? Street food czyli „żywność z ulicy” to kwintesencja lokalnej kultury jedzeniowej: gotowe do zjedzenia dania z lokalnych specjałów, świeżych składników charakterystycznych dla regionu. Street food to przeciwieństwo fast food, który wiąże się z...

czytaj dalej