Hala Bakalarska oferuje przestrzeń do wynajęcia dla biznesu gastronomicznego i nie tylko. Lokale w stanie deweloperskim do wykończenia posiadają powierzchnię od 24 m2 do 100 m2. Na specjalne życzenie możliwe jest połączenie kilku powierzchni. W budynku oprócz gastronomii oferowane są również inne usługi: kosmetyczne, fryzjerskie itp.

Hala Bakalarska to 1400 m2 powierzchni wypełnionej restauracjami i food courtami z oryginalnym street foodem. Przewidujemy miejsce dla 10-16 podmiotów oferujących lokalne specjały kuchni japońskiej, indyjskiej, wietnamskiej. Miejsce poza funkcją gastronomiczną ma spełniać rolę rozrywkową, co otwiera kolejne pola do działalności gospodarczej.

Umowa może obejmować 1 rok, 5 lub 10 lat. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Polski

Hala Bakalarska Asian Street Food to zupełnie bezprecedensowe miejsce na gastronomicznej mapie kraju. Kilkanaście restauracji serwujących oryginalne potrawy z różnych zakątków świata pod jednym dachem to świetna opcja na lunch z najbliższymi, jak i piątkowy wieczór z przyjaciółmi.

czytaj dalej

Czym jest street food?

Czym jest street food? Street food czyli „żywność z ulicy” to kwintesencja lokalnej kultury jedzeniowej: gotowe do zjedzenia dania z lokalnych specjałów, świeżych składników charakterystycznych dla regionu. Street food to przeciwieństwo fast food, który wiąże się z...

czytaj dalej