Dołącz do nas

Hala Bakalarska oferuje przestrzeń do wynajęcia dla biznesu gastronomicznego i nie tylko. Lokale w stanie deweloperskim do wykończenia posiadają powierzchnię od 24 m2 do 100 m2. Na specjalne życzenie możliwe jest połączenie kilku powierzchni. W budynku oprócz gastronomii oferowane są również inne usługi: kosmetyczne, fryzjerskie itp.

Hala Bakalarska to 1400 m2 powierzchni wypełnionej restauracjami i food courtami z oryginalnym street foodem. Przewidujemy miejsce dla 10-16 podmiotów oferujących lokalne specjały kuchni japońskiej, indyjskiej, wietnamskiej. Miejsce poza funkcją gastronomiczną ma spełniać rolę rozrywkową, co otwiera kolejne pola do działalności gospodarczej. Hala położona jest u zbiegu ulic Bakalarska i Borsucza. W bliskim otoczeniu znajdują się Centrum Handlowe Łopuszańska oraz Lotnisko Chopina. Hala otoczona jest ze wszystkich stron parkingiem, w okolicy nie ma problemu ze znalezieniem miejsca na pozostawienie samochodu.

Lokale dostosowane są do zastosowań gastronomicznych, posiadają odpowiednią wentylację, zasilanie trójfazowe, dostęp do mediów takich jak telefon/internet. W całej Hali przewidziany jest dostęp do bezpłatnej sieci wifi dla klientów. Dostęp do lokali użytkowych występuje zarówno od strony ulicy jak i wewnątrz, gdzie dostępne są food courty dla klientów. Istnieje możliwość dodatkowego wydzielenia przestrzeni na ulicy pod stoliki/ogródek. Umowa może obejmować 1 rok, 5 lub 10 lat. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.

132 m2 160 m2 24 m2 24 m2 48 m2 24 m2 24 m2 48 m2 48 m2 96 m2 56 m2 72 m2 72 m2 72 m2 72 m2

Pokaż mapę lokali

Jedyne takie miejsce
na kulinarnej mapie Polski!

Zainteresowany współpracą?
Wypełnij formularz!